Sekční garážová vrata pro náročné stavitele

► Kolmé otevírání činí tato vrata ideální pro místa s malým prostorem před garáží a pro domy, které leží blízko komunikace

Vrata jsou opatřena celoobvodovým těsněním a zámkem proti krádeži. Pohyb vrat je ve vodících lištách. Ocelové dvojstěnné lamely jsou absolutně rovnoměrně vyplněny tvrzenou polyuretanovou pěnou (bez freonů). Všechna vrata mají patentovanou ochranu proti sevření a pojistku proti pádu vrat při případném prasknutí pružiny.


► Pro náročné stavitele

V třinácti variantách vratového křídla. Z oceli: jedno- nebo dvojstěnné zateplené. Velmi exkluzivní jsou z masivního dřeva, s vedlejšími dveřmi stejného provedení. Pro větší komfort doporučujeme použití dálkově ovládaného Hörmann garážového pohonu.


Jsme autorizovaným odborným prodejcem firmy.


Více o novinkách a akčních slevách na stránkách HORMANN.
Objednejte si, prosím, náš obsáhlý odborný prospekt se všemi informacemi pro montáž.Kliknutím zde si můžete vytisknout formulář pro zaměření garážových a sekčních vrat. Pokud tento dokument chcete jen uložit, klikněte zde pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte příkaz Uložit cíl (odkaz) jako... (Save target as...).