Jsme autorizovaným odborným prodejcem firmy.
Více o novinkách a akčních slevách na stránkách HORMANN.


Akce (platí do vyprodání):
Výklopná vrata Hörmann - Berry Pearl RAL 9016 bílá a RAL 8028 hnědá, rozměry:
• 2375 x 2000 mm
• 2375 x 2125 mm
• 2500 x 2000 mm
• 2500 x 2125 mm

- do 50 km od Příbrami cena bez montáže 7.080,- vč. DPH (s montáží 10.000,- vč. DPH)

Garážové a dveřní systémy

► Originální výklopná vrata Berry

Hörmann originální BERRY - vrata spojují vysokou kvalitu a vyzrálou techniku s dokonalým vzhledem. Jsou vhodná pro jednoduché, dvojité či řadové garáže. Existují v mnoha normovaných a atypických velikostech, s vedlejšími dveřmi stejného vzhledu jako vrata, s komfortním pohonem a dálkovým ovládáním.


›› více informací

► Vnitřní dveře, shodné s vnitřním interiérem bytu

Hörmann vnitřní dveře ZK dodáváme za výhodných cenových podmínek od pozinkovaných sklepních přes barevné kancelářské až k dekorativním bytovým. Jedno- i dvojkřídlé v mnoha vyhotoveních. Ideální provedení je o 20 mm nižší křídlo ve spodní části např. pro položení nového koberce.


›› více informací

► Víceúčelové dveře: Ideální jako sklepní a vedlejší dveře

Fa. Hörmann vyrábí víceúčelové dveře již více než 30 let. Jsou stabilní, robustní, odolné proti zkroucení a povětrnostním vlivům, tepelně a zvukově izolované. Pro každodenní provoz v soukromém sektoru stejně jako v průmyslových, obchodních a živnostenských provozech, ve veřejném stavebnictví i v zemědělství.


›› více informací

► Sekční garážová vrata pro náročné stavitele

Vrata jsou opatřena celoobvodovým těsněním a zámkem proti krádeži. Pohyb vrat je ve vodících lištách. Ocelové dvojstěnné lamely jsou absolutně rovnoměrně vyplněny tvrzenou polyuretanovou pěnou (bez freonů). Všechna vrata mají patentovanou ochranu proti sevření a pojistku proti pádu vrat při případném prasknutí pružiny.


›› více informací

► Požární uzávěry: Systémová protipožární ochrana

Pro všechny situace na stavbě. Od jednokřídlých dveří až po libovolně široký pevný díl. Velkoplošně prosklené, také s rozdělením pomocí příčlí. Kombinovatelné s bočními díly a světlíky. Vybrání pro průvlaky, zkosení, rohové profily. Brání ohni podle příslušných povolení VKF (Sdružení kantonálních požárních pojištoven).


›› více informací

► Nová sekční garážová vrata Hörmann ETE/EPU

ETE/EPU sekční garážová vrata se dodávají ve dvou atraktivních motivech a dvou provedeních: jednostěnná vrata ETE/EPU a dvoustěnná vrata ETE/EPU vypěněná polyuretanovou pěnou bez FCKW. Díky vysokému stupni automatizace a standardizace při výrobě a díky omezenému výběru provedení může Hörmann tato kvalitní vrata nabídnout za velmi atraktivní ceny.


›› více informací