Markýzy

► SILVER PLUS

Silver Plus je vyrobena z lehkých slitin a je proto vítaným ekonomickým řešením při zatemňování teras a balkonů střední velikosti. Rozkládací ramena markýzy jsou vyrobena ze speciální hliníkové slitiny, za montována na úchyty, které jsou vyrobeny číslicovými obráběcími stroji z téže hliníkové slitiny. Použití Fleyerova řetězu v kloubech zaručuje vysokou životnost. Konstrukce je opřena o pevnou čtvercovou ocelovou desku, což nám dává volnost při volbě místa namontování konzol. Montáž markýzy je proto velmi jednoduchá. Dodatečná stříška - hliníková - chrání látku a zdůrazňuje celkový estetický vzhled markýzy. Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v bílé barvě.


Prospekt si můžete stáhnout zde:

silver_plus.pdf (klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte položku Uložit cíl (odkaz) jako...)

► AUSTRALIA

Australia se výborně osvědčuje na velkých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení se často používá v komerčních instalacích. Rozkládací ramena markýzy jsou namontovány na hliníkových konzolách vyrobených technikou tlakového odlitku. Preciznost výroby kloubů ramen a použití Fleyerova řetězu zaručují markýze trvanlivost a vysokou životnost. Centrální vzpěra navíjecí hřídele pomáhá zamezit jejímu prohnutí a zajišťuje správné napnutí látky zejména u velmi širokých markýz. Konstrukce je opřena o pevnou ocelovou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbě místa namontování konzol. Montáž markýzy se tím výrazně zjednoduší. Konstrukce markýzy je lakována práškovou metodou v bílé barvě.


Prospekt si můžete stáhnout zde:

australia.pdf (klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte položku Uložit cíl (odkaz) jako...)

► JAMAICA

Jamaica je spojením solidnosti a elegance. Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost v podmínkách intensivního provozu a proto je ideálním řešením pro velké terasy a komerční instalace. Rozkládací ramena markýzy jsou namontována na hliníkové konzoly speciální konstrukce. Tyto konzoly jsou vyrobeny speciální metodou číslicového obrábění. Použití Fleyerova řetězu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují markýze dlouholetý bezporuchový provoz. Díky centrální vzpěře navíjecí hřídele je u velkých markýz látka vždy rovnoměrně napnutá. Konstrukce se opírá o pevnou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbě místa namontování konzol. Montáž markýzy se tím výrazně zjednoduší. Konstrukce markýzy je lakovaná práškovou metodou v barvě bílé, béžové a hnědé. Dodatečná hliníková stříška zajišťuje ochranu navinuté látky.


Prospekt si můžete stáhnout zde:

jamaica.pdf (klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte položku Uložit cíl (odkaz) jako...)

► PALLADIO

Palladio je elegantní markýza s kazetou, vhodná zejména pro instalaci na terasách. Speciální konstrukce konzol ramen zvedá ramena nahoru. Dochází k těsnému uzavření kazety, která chrání navinutou látku. Použití Fleyerova řetězu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují markýze dlouhodobý bezporuchový provoz. Díky použití pružných vzpěr navíjecí hřídele je látka vždy rovnoměrně napnutá. Palladio spojuje vlastnosti kazetové markýzy s konstrukcí opřenou na čtvercové desce. Toto řešení umožňuje využít funkčnosti kazetové markýzy v plném rozsahu a zároveň zjednodušuje její montáž. Konstrukce markýzy je ošetřena práškovou metodou v barvách: bílá, béžová, hnědá.


Prospekt si můžete stáhnout zde:

palladio.pdf (klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte položku Uložit cíl (odkaz) jako...)

► ARMONY 3000

Armony 3000 používáme hlavně na zastínění velkých teras a komerčních objektů. Moderní a elegantní tvar kazety zajišťuje zároveň ochranu látky a ramen proti atmosférickým vlivům. Pro účinnější ochranu látky používáme zabezpečovací těsnění uvnitř kazety. Při konstrukci markýzy po užíváme rozkládací ramena ze slitiny hliníku. Ramena jsou namontována na konzoly vyrobené metodou tlakového odlitku. Velmi přesné klouby a Fleyerův řetěz z nerezové oceli zajišťují dlouhodobý a bezporuchový provoz. Centrální vzpěra navíjecí hřídele zajišťuje správné a rovnoměrné napnutí látky zejména u širokých markýz. Konstrukce markýzy je ošetřena práškovou metodou v bílé barvě.


Prospekt si můžete stáhnout zde:

armony3000.pdf (klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte položku Uložit cíl (odkaz) jako...)

Naše markýzy si můžete dovybavit tímto nadstandardním příslušenstvím:

vybaveni.pdf (klikněte na soubor pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte položku Uložit cíl (odkaz) jako...)